Değerli İş ortaklarımız ve Çalışanlarımız;

Kurulduğu 1998 yılından bu yana TUR İNŞAAT Türkiye’de Mega Projelere imza atan birçok büyük İnşaat firması ile birlikte çözüm ortaklığı yaparak Karayolu, Otoyol, Köprü, Demiryolu Konvansiyonel Hattı, Hızlı Tren, Kule İnşaatı, Konut İnşaatları, Endüstriyel Binalar, Yaşam ve Alışveriş Merkezleri, Fuar Merkezleri Üstyapı işlerini başarıyla tamamlamıştır.
Mesajımızın Başında dediğimiz gibi Söz verdiğimiz ve taahhüt ettiğimiz işlerde çalışma prensiplerimizden, güven ve kaliteden ödün vermeyerek Ulaştırma ve İnşaat sektöründe aranılan firmalar arasına girmiş bulunmaktayız.
Deneyimli, kendisini yenileyebilen ve ekip çalışmasına önem veren, Yönetici, Mühendis ve Uzman Kadrosu ile TUR İNŞAAT yıllar içerisinde elde etmiş olduğu bu güveni en iyi şekilde kullanmaya gayret etmektedir.
Bize olan bu güveninize her zaman Layık olmaya çalışacağız.
TUR İNŞAAT olarak hedefimiz, hem yurt dışında hem de yurt içinde çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atarak, Taahhüt, İnşaat ve Ulaştırma sektörlerinde en iyi firmalar arasında İlk 5’e girmek ve sonrasında lider konuma yükselmektir.
Hızla büyüyen TUR İNŞAAT ailesinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktan gurur ve mutluluk duyuyor, bu başarılara ulaşmamızda bize destek veren ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, Ortaklarımıza ve Tedarikçi Firmalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.


Turgut TÜRKEŞ