sponsorlar.fw

 • Eğitim ve Öğrenci Bursları

  İlkelerimize bağlı, milli duygulara sahip, sağlam karakterli ve güvenilir, başarılı ancak maddi desteğe ihtiyacı olan, Lise, Üniversite, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yükseköğrenim bursu vermekteyiz.

 • Kültür Etki̇nli̇k Ve Festi̇val

  Bir topluluğun veya yörenin tarihini, sosyal görüşünü, oyunlarını, gelenek ve görenek gibi kültürel değerlerini yaşatıp bunların diğer topluluklar tarafından tanınmasını sağlayarak aynı zamanda da sonraki kuşaklara aktarmak gibi birçok amaç ve işleve sahip olan festivallere ve Kültürel Etkinliklere katkıda bulunmaktayız.

 • Spor Faaliyetleri

  Erzi̇ncanspor Ve Büyükçekmecespor
  Tur İnşaat Çeşitli Spor aktivitelerin desteklenmesinde ve gelişmesinde katkı sağlamaktadır. Spor yapmak hem ruh sağlığı hem de fiziksel gelişme ve kişilik gelişimi için en etkili aktivitelerden biridir. Spora erken yaşlarda başlayan çocuklar özellikle kötü alışkanlıklardan uzak durdukları gibi sorumluluk duygusu kazanma, kendini ifade yeteneği, kendine güvenme ve sosyalleşme gibi yetiler elde etmektedirler.

 • Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Evleri

  Altunkent Tazi̇ye Evi̇ Ve Yurt Bi̇naları
  Çoğu insan zor günlerinde Tutunacak bir el, dayanacak bir güç arar. İşte bu zor zamanlarda insanların birbirlerine yaptığı iyilikler asla unutulmaz. Bizde İnsanlardan aldığımız güç ile zor zamanlarda her zaman onların yanında olmaya çalışmaktayız.